O nás

Už ste niekedy chceli vyraziť s priateľmi na bicykel? Ale nemali ste zrovna naplánovanú cyklotrasu alebo ste jednoducho nevedeli, ktorou trasou sa zrovna vydať? Čo na nej nájdete? Práve pre tieto momenty je vytvorený tento portál, ktorý združuje nielen cyklistov.


Na týchto stránkach nájdete plno cyklotrás. Na každej cyklotrase sa vyskytuje niekoľko zaujímavých miest, ktoré stojí za to zhliadnuť. Dĺžka a náročnosť cyklotrasy Vám dajú určitú predstavu o obtiažnosti cesty. Dôležitou súčasťou tohto portálu je súčinnosť medzi ostatnými návštevníkmi. Každý má totiž možnosť pridať vlastnú trasu s vlastnými skúsenosťami, dĺžkou a miestami, na ktoré sa stojí za to ísť pozrieť. Preto záleží často práve na Vás, aby ste svojimi zážitkami tento portál obohatili a podelili sa nielen o svoje trasy.


Som vášnivý cyklista. Rád vyrazím len tak na bicykli do prírody alebo do mesta na bicykli a kochám sa výhľadom a vetrom vo vlasoch. Poslednou dobou sa mi však občas stávalo, že v mojom okolí som už nemal príliš veľa trás, ktoré by som neprešiel, a nápady sa tenšily.


A tak vznikol tento portál a ja dúfam, že poslúži všetkým ľuďom, ktorí radi cestujú a spoznávajú krásy našej krajiny.

Najnovšie cyklotrasy po ruke

Najnovšie cyklotrasy pribúdajú každým týždňom.

Možnosť cestovania a poznávanie nových miest teda stále stúpa. Buďte pritom. Nechajte si posielať najnovšie cyklotrasy každý týždeň .

 

Prajeme príjemné cyklo zážitky!